تبلیغات
وبلاگ بچه های دانشگاه ابرار تهران
قالب وبلاگ

وبلاگ بچه های دانشگاه ابرار تهران
سلام به وبلاگ ما خوش اومدی 
چت باکس


مانگونه که قبلا توضیح داده شد تمام ارگانیسمهای حیاتی در پایه از انرژی تشکیل شده اند.در حقیقت حیات از ساختارهایی ساخته شده که توانایی نگهداری انرژی اسکالر را درخود دارند.در حقیقت همان ساختاری که اجازه می دهد تا انرژی اسکالر را در مواد غذایی جای دهیم به ما اجازه می دهد تا این انرژی را به سلولهای دارای حیات بدن انسان منتقل کنیم.برای مثال:

ساختارهای کریستالی در تمام سلولهای بدن وجود دارند که توانایی نگهداری بار را دارند.

در شبکه های کلاژنی  که فضای بین سلولهای بدن را پر کرده اند،مایعات کریستالی زیادی وجود دارند که توانایی نگهداری از انرژی اسکالر را دارد.


در درون DNA

مدلهای مکانیک کوانتومی وجود دارند که ذرات زیر اتمی مثل Excitonها،Plasmonها و Solitonها را توصیف می کنند.این ذرات می توانند اطلاعات حیاتی و زیست شناسانه در واکنش به انرژی های سطح پایین اسکالر، در طول ماکرو مولکولها دخیره کنند.

اگر بخواهیم این را به زبان ساده تر بگوییم.یعنی اینکه انرژی اسکالر می تواند خود را بروی همین ملکولهای DNA که در تک تک سلولهای ما وجود دارد،ثبت کند.قبل از اینکه جلوتر رفته و درباره منافع استفاده از این انرژی برای بدن صحبت کنیم؛بد نیست کمی کمث کرده و درباره شواهدی که صحت این ادعاها را نشان می دهد،بحث کنیم.

شواهد

این امکان وجود دارد که میدانهای اسکالر را اندازه گیری کنیم.

                  

ولی اغلب مردم برای انجام اینکار ابزارمناسب را در اختیار ندارند.یکی از روشهای آزمایش این انرژی استفاده از دوربین های کیریلیانKirilian photography  است.

در باره این دوربین ها و این روش عکسبرداری در مقاله ای قبلا در وبلاگ قبلی خودم توضیحاتی داده بودم.

دوستانی که علاقمندند به این لینک مراجعه کنند:

http://roustapour.blogfa.com/post-21.aspx

جالب است بدانید یکی از همین دوربین ها در بیمارستان میلاد تهران موجود است.

  

این دوربین قادر است از میدانهای الکتروزیستی Bioelectric Fields که اطراف تمام اجسام را احاطه کرده است،عکسبرداری کند.این میدانها در هاله اطراف موجودات زنده و دارای حیات بسیار مهمتر و شاخصتر هستند.

       

    

             


البته این دوربین ها و عکس هایی که از هاله های اطراف موجودات زنده فراهم می کنند،مناقشات و مخالفتهای زیادی را بر انگیخته است.

مثلا در یکی از شماره های نشریه US News and World Report مقاله ای بچاپ رسیده بود که می گفت روش عکسبرداری کیریلیان دروغین و فریبکارانه اند.در این مقاله اینگونه ذکر شده بود که در روش یک جریان الکتریکی از سوژه مورد نظر عبور داده شده و سپس انرژی سوژه بروی صفحات و فیلمهای مخصوصی ثبت می شوند.در این مقاله اینگونه عنوان شده بود که این تصاویر از هاله ها در واقع به علت فشار و رطوبت هوای اطراف آنها ایجاد می شوند و ارتباطی با انرژی حیاتی یا روحانی ندارند.

 

خوب اگر این گفته درست باشد می توان آزمایش ترتیب داد و آن را بررسی کرد. می توان این آزمایش را حتی در یک محیط کاملا بسته و آببندی شده نیز انجام داد که در آن رطوبت و فشار کاملا ثابت نگاه داشته شده باشد تا از اثر تغییرات آنها بروی تصاویر جلوگیری شود.ولی حتی در این شرایط نیز تصاویر شگفت انگیزی ظاهر می شوند.

                            

برای مثال در این دو تصویر که مشاهده می کنید از یک جوانه تازه سبز شده عدس عکسبرداری شده است.در تصویر سمت چپی جوانه عدس برای یک دقیقه در آب بسیار داغ فرو رفته بوده است.بر طبق آنچه که مقاله نشریه US News and World Report ذکر شده است،چون رطوبت بیشتر الکتریسته بیشتری را انتقال می دهد باید تصویری روشن تر و واضح تر بدست دهد.ولی آنچه که در واقع مشاهده شد دقیقا عکس آن بود.(تصویر سمت راستی پر نورتر و واضح تر است.)

انیستستوی سلامتی و بهداشت ملی انگلستان و دانشگاه کمبریج جزو مهمترین مراکز علمی هستند که در حال حاضر در حال کارکردن بروی این پدیده(عکسبرداری کیریلیان) هستند.

تصویر زیر دو عکس از محصولی قبل و بعد از شارژ شدن با انرژی گرفته شده است.به تفاوتهای این دو تصویر دقت کنید.این عکسها در شرایطی که تغییرات فشار،دما و رطوبت ثابت نگاه داشته شده اند گرفته شده اند.

                  

                         

          Before embedding       After embedding                                               

                         

                                                                     

سئوالی که مطرح می شود این است که خوب غذاهایی که با این انرژی شارژ شده اند چه فایده ای دارند.تحقیقات نشان داده اند که مصرف مرتب اینگونه مواد غذایی تاثیر شگرفی بر سلامتی بدن انسان دارند.برای نمونه به برخی از این فواید اشاره می کنیم:

-خنثی کردن آثار نامطلوبی که فرکانسهای ایجاد شده در ابزار آلات و تجهیزات ساخت بشر بر بدن می گذارند.مثل  امواج موبایل و رادیویی و ...

- افزایش سطح انرژی تک تک سلولهای بدن به صورتیکه محدوده ولتاژ تولیدی آنها به رنج ایده ال 70 تا 90 میلی ولت برسد.

- افزایش سطح انرژی کوالانسی اتمهای هیدروژن در بدن.این افزایش در بررسی طیف نگاری اتمهای هیدروژن دیده شده است.این نکته از این جهت اهمیت دارد که بدانیم این پیوندهای هیدروژنی کوالانسی است که ساختار ملکولهای DNA را حفظ می کند.به زبان ساده تر با افزایش انرژی اسکالر بدن DNA های سلولهای در مقابل تخریب و آسیب دیدن حفظ می شوند.

- افزایش و بهبود خاصیت تراوایی و نفوذ پذیری غشای سلولها.این امر باعث می شود که جذب مواد غذایی مفید و دفع سموم و مواد زاید از سلول راحتر صورت پذیرد.

- افزایش کشش سطحی مواد غذایی.این نکته باعث می شود که بدن برای جذب این مواد زمان کمتری را صرف کند.

- افزایش انرژی کلی بدن.زیرا بدن از تجمع میلیاردها سلول ساخته شده و افزایش تک تک آنها به افزایش انرژی کل بدن منتهی می شود.

- پاکسازی خون.با بهبود پروتئین ها و فیبرینهای و چربی های شناور در خون.

- افزایش توانایی سیستم ایمنی بدن تا میزان 149%.این نکته با انجام آزمایشاتی اثبات شده است.

- افزایش قدرت تمرکز ذهنی.این نکته با افزایش دامنه فرکانسهای ثبت شده در دستگاه EEG مشاهده شد.

- متعادل سازی عملکرد دو نیمه مغز.این نکته نیز در گراف های EEG اثبات شده است.

- اثر ضد افسردگی.با جلوگیری از جذب نورادرنالین Noradrenaline  توسط سلولهای عصبی PC12.

- جلوگیری و بهبود سرطان

سرطان

این نکته نیز به اثبات رسیده است که مصرف متناوب و مرتب اینگونه غذاهای شارژ شده با انرژی،از بروز سرطان جلوگیری کرده و در درمان آن نیز موثر است.

جالب است بدانید که سلولهای سرطانی هم همانند سلولهای عادی تولید ولتاژ می کنند.همانگونه که قبلا هم گفتیم در شرایط ایده ال یک سلول سالم چیزی در حدود 70 تا 90 میلی ولت ولتاژ تولید می کند.

اما سلولهای سرطانی ولتاژی در حدود 15 تا 20 میلی ولت تولید می کنند.

درباره علت ایجاد بافتهای سرطانی نظریات مختلفی وجود دارد.یکی از این نظریه ها این است که در صورتیکه ولتاژ تولیدی یک سلول به هر دلیلی افت پیدا کند  و به محدوده اعلام خطر برای سلول برسد،اتفاق عجیبی می افتد.سلول برای حفظ بقای خود شروع به تکثیرهای بی رویه و بی هدف می کند.و در نتیجه این زیاد شدنهای بی هدف یک بافت سرطانی ایجاد می شود.

وقتی که با شارژ کردن سلول با انرژی اسکالر ،ولتاژ خروجی سلول را افزایش دهیم دیگر سلولها نیازی به تکثیر بی رویه ندارند و از ایجاد بافت سرطانی جلوگیری می شود.

منبع: حقیقت خاموش

http://silent-truth.com
طبقه بندی: مطالب علمی، 
[ سه شنبه 19 اردیبهشت 1391 ] [ 09:37 ق.ظ ] [ m parsa ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ به منظور معرفی دانشگاه ابرار ایجاد شده، كه در كنار مطالب مربوط به دانشگاه، مطالب طنز و سرگرمی، بعضی موقع ها روان شناسی و یه كمی هم علمی و آموزشی و .... وجود داره، D:

نظر یادت نره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :