تبلیغات
وبلاگ بچه های دانشگاه ابرار تهران
قالب وبلاگ

وبلاگ بچه های دانشگاه ابرار تهران
سلام به وبلاگ ما خوش اومدی 
چت باکس


ذا اکتشاف بزرگ نظریه الکترومغناطیس اسکالر این است که ما می توانیم انرژی بیکران موجود در اقیانوس زمان را استخراج کرده و بهره برداری کنیم.

یکی از دانشمندانی که در این زمینه کار کرده و این اکتشاف بزرگ را اعلام کرد دانشمندی است آمریکایی به نام Tom Bearden  که در زمینه میدانهای اسکالر کار می کند.سایت او Cheniere.orgاست.دوستانی که علاقمندند خود می توانند مقالات این شخص را مطالعه کنند.اگر Tom Bearden  در نظریه خود درست باشد،بی شک باید این کشف را بزرگترین کشف تاریخ بشر نامید.

             

این کشف دید کلی ما نسبت به فیزیک و متافیزیک را متحول می کند.این دانش می تواند به بهشت یا جهنم منتهی شود.در کنار امکان استفاده صحیح از این انرژی در راه درست و بهبود شرایط زندگی میلیاردها انسان،این امکان نیز وجود دارد که عده ای در پشت دربهای بسته و بدور از چشم عموم با استفاده از این انرژی مهیب ترین و وحشتناک ترین سلاحهایی را که می توان تصور کرد،بسازند.

شاید دلیل اصلی که این اکتشاف بزرگ اطلاع رسانی نمی شود،همین باشد.

یکی از این سلاحها تداخل سنج طولی Longitudinal Interferometer یا (خمپاره انداز تسلا) است.این وسیله می تواند تنها با یک شلیک ساختمانی به بزرگی مثلا ساختمان تجارت جهانی را پایین بیاورد.

                              

از این وسیله هر روزه برای مهندسی و تغییر آب و هوایی در منطقه آمریکای شمالی استفاده می شود.

ایجاد ابرهایی با اشکال عجیب و غیر طبیعی که اخیرا زیاد هم دیده می شوند،از نتایج آزمایش اینگونه سلاحها است.

با استفاده از این سلاحها می توان زلزله های مصنوعی،سونامی و طوفان ایجاد کرد.

        


        

            

            

            

            

                  

احتمالا روسها بیشترین تحقیقات را درباره ساخت این سلاحها انجام داده اند.البته چینی ها هم بیکار نیستند.

 

با مرگ او بلافاصله دولت دخالت کرده و تمام نوشته ها و مدارک و اطلاعات مربوط به تحقیقات او را مصادره کرد.به همین دلیل بود که بسیاری از اکتشافات بزرگ او از دید عوام و بشریت دور نگاه داشته شد.در حقیقت دستهای و قدرتهای پشت پرده نمی خواستند تا این اسرار بر ملا شود.کارتل های بزرگ نفتی و شرکتهای چند ملیتی انرژی دنیا به هیچ عنوان نمی خواستند تا انرژی رایگان در اختیار تمام مردم دنیا به راحتی قرار گیرد چراکه این اتفاق به معنی پایان عمر آنها خواهد بود.

      

               


با استفاده از تکنولوژی بدست آمده از الکترومغناطیس اسکالر حتی قادر خواهیم بود که واقعیت فیزیکی را نیز دستکاری کنیم.حتی قادر خواهیم بود در سطح ملکولی به تغییر دادن عناصر دست بزنیم و حتی ملکولهای که در شرایط عادی ساخت آنها غیر ممکن است را بسازیم.چیزی شبیه به کیمیاگری.مثلا حتی قادر خواهیم بود زباله های هسته ای رادیواکتیو را به موادی غیر رادیو اکتیو تبدیل کنیم.این انرژی مرموز می تواند از راز سر به مهر "گرانش" پرده بگشاید و رازهای "ضد گرانش" را نیز بر ملا کند.با استفاده از آن قادر خواهیم بود UFOهای ساخت خودمان را نیز داشته باشیم.از این انرژی حتی می توان برای درمان بیماریهای لاعلاجی چون سرطان و ایدز نیز استفاده کنیم.اگر بطور خلاصه بخواهیم چهار کاربرد عمده این انرژی که زندگی بشر را دگرگون خواهد کرد نام ببریم،این کاربردها از قرار زیر خواهد بود:

1-پایان دادن به بحران انرژی و مشکل سوختهای فسیلی.با این استفاده دیگر نیازی به  براه انداختن جنگهای نفتی نخواهد بود.در حقیقت انرژی بیکران و بی پایانی در قلمرو زمان وجود دارد که می توان از آن استفاده کرد.

در زیر تصویر یک ژنراتور تولید برق که بدون نیاز به انرژی مکانیکی الکتریسیته تولید می کند را مشاهده می کنید.برای جزئیات بیشتر به سایت Cheniere.org مراجعه کنید.

                        

The Motionless Electromagnetic Generator        

2-ساخت سلاحهای بسیار قدرتمند و مخوف.البته در حال حاضر بسیاری از کشورهای بزرگ و ابرقدرتهای نظامی از این سلاحها بصورت مخفیانه استفاده می کنند.قدرت اینگونه سلاحها خارق العاده و باور نکردنی است.

3-کنترل ذهن در مقیاسی بسیار عظیم و بزرگ.شواهدی در دست است که در حال حاضر هم به شکل انبوهب از این کاربرد انرژی اسکالر در سطح وسیعی از جهان استفاده می شود تا قدرتهای پشت پرده ساسیت جهان به مطامع و تهداف خود برسند.سران قدرت جهانی هم اکنون به راحتی اذهان توده های جهان را تحت کنترل خود داشته و همه آنها را به بردگی کشیده اند.

                 


در واقع این انرژی جدید و امواجی که از این نوع انرژی ساخته شده اند از نظر ماهوی و ذاتی مشابه امواجی هستند که ذهن  و مغز انسان برای انجام فعالیتهای عادی خود تولید کرده و استفاده می کند.لذا با استفاده از این دانش قادر خواهیم بود هم از این انرژی و امواج برای کنترل ذهن استفاده کنیم و هم در روی دیگر سکه برای افزایش قدرت یادگیری مغز و ذهن از آن استفاده کنیم.

می توان با استفاده از آن افکار و احساسات انسانی را تحت تاثیر قرار داده و حتی القاء کرد.هم می توان با در اختیار گرفتن ذهن انسانها آنها را به بردگی فکری کشید و هم آنها را  ر یک حالت سرخوشی و شاد از نظر ذهنی قرار داد.می توان انسانها را به موجوداتی بی روح و اجساس تبدیل کرد و یا ترس و وحشت و اضطراب فوق العاده زیادی را به ذهن آنها القا کرد.

یکی از کاربردهای ذهنی این انرژی این است که قادر خواهیم بود اطلاعات و دانش زیادی را به سرعت و راحتی درون ذهن فردی جای دهیم و سطح دانشی او را افزایش دهیم.فیلم ماتریکس را به خاطر دارید.در واقع این کار حتی به سختی و آزاردهندهگی آنچه در آن فیلم نمایش داده می شد هم نیست.مثلا فردی را می توان تا سطح PHD یک رشته تخصصی رساند ،آنهم فقط در حد چند ماه و نه چندین سال.

                        

حتی می توان ماشینهایی ساخت که حالت نعشگی و سرخوشی زاید الوصفی را به اذهان معتادان به مواد مخدر القاء کرده و آنها را از وابستگی جسمی به مواد مخدر آزاد کرد.چرا دیگر برای رسیدن به این حالات سرخوشانه باید مواد مصرف کرد وقتیکه می توان این احساسات را بصورت الکترومغناطیسی در ذهن و مغز خود تجربه کرد؟

اگر حکومتها همچنان این دانش را از دید و دسترس مردم مخفی نگاه دارند،نهایتا آینده ما به سویی خواهد رفت که هم اکنون شاهد آن هستیم.اینکه عده ای از قدرت ها تمام ذخایر باقی مانده نفت جهان را برای خود بخواهند و جنگهای جدیدی را برای دستیابی به این منابع محدود انرژی براه بیاندازند.استفاده از  انرژی اسکالر برای جهان به معنی پایان امپراتوری کارتل های نفتی است و این شیاطین به راحتی و بدون جنگ این حربه برای کنترل و فرمانروایی بر جهان را از دست نخواهند داد.

    

پروژه ای بنام Disclosure توسط فردی بنام Dr.Steven Greer دنبال می شود که سعی می کند با اطلاعاتی که از مقمهای دولتی و امنیتی آمریکا بدست آورده است از این راز پرده برداری کرده و افشاگری کند.در این پروژه او شهادت بسیاری از مقامهای نظامی فعال و باز نشسته ایالات متحده را جمع آوری کرده که شهادت می دهنداین انرژی در حال حاضر موجود بوده و از آن استفاده می شود و البته از دید عموم مخفی نگهداری شده است.این مسئله را می توان به عنوان یکی از بزرگترین جنایات علیه بشریت نام برد.و در آینده تاریخ در این رابطه قضاوت خواهد کرد.آنها بجای استفاده از این انرژی برای گسترش صلح و رفاه جهانی از آن برای ساخت وحشتناکترین سلاحها استفاده می کنند.انسان به یاد شخصیت شیطانی دکتر فاوست می افتد.

استفاده از این انرژی به صورت سری و مخفی می تواند توجیه گر بسیاری از پدیده های عجیب و غریبی باشد که امروزه در اطراف خود مشاهده می کنیم.مثل پدیده کراپ سیرکل ها UFO ها و اجرام کروی نورانی که در آسمان دیده می شوند.

 Tom Beardenاینگونه ادعا می کند که حتی حادثه اتمی چرنوبیل نیز با استفاده از انرژی اسکالر ایجاد شده است.او حتی درباره مشاهداتی از "انفجارهای سرد" صحبت می کند که توسط خلبانان آموزش دیده در این رابطه در دریاها ایجاد شده و در نتیجه آن ابرهای قارچی غول پیکری از بخار آب دریا به هوا بر خاسته است که کیلومترهای با بالا ادامه یافته اند.او درباره گنبدهای الکترومغناطیسی عظیمی توضیح می دهدکه مشاهده شده اند و به آنها "سپرهای تسلا" می گویند.

هماننند کشف انرژی هسته ای که بشر را در موقعیتی قرار داد که می توانست با آن خود را نابود کند،این انرژی جدید نیز اگر به دست انسانهای احمق و قدرت طلب بیافتد،می تواند ادامه حیات بشری را جدا تهدید کند.

حال در ابتدا سعی خواهیم کرد تا یکی از کاربردهای مثبت این انرژی را بیشتر توضیح دهیم.کاربرد آن در شارژ کردن مواد غذایی و افزایش سلامتی جسمی و روحی افراد.

در قسمتهای بعدی درباره کاربردهای وحشتناک آن در ساخت سلاحهای نظامی و حتی مبحث کنترل ذهن نیز سخن خواهیم گفت.حتی درباره ارتباط این انرژی و پدیده های مربوط به آن با روئت UFO ها و ایجاد کراپ سیرکل ها هم صحبت خواهیم کرد.

                    

منبع: حقیقت خاموش

http://silent-truth.com             


[ شنبه 9 اردیبهشت 1391 ] [ 10:28 ق.ظ ] [ m parsa ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ به منظور معرفی دانشگاه ابرار ایجاد شده، كه در كنار مطالب مربوط به دانشگاه، مطالب طنز و سرگرمی، بعضی موقع ها روان شناسی و یه كمی هم علمی و آموزشی و .... وجود داره، D:

نظر یادت نره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :