تبلیغات
وبلاگ بچه های دانشگاه ابرار تهران
قالب وبلاگ

وبلاگ بچه های دانشگاه ابرار تهران
سلام به وبلاگ ما خوش اومدی 
چت باکس


شنیده شدن صداهای مکاشفه مانند(مربوط به آخرالزمان) در مناطق لوئیزیانا ، دانمارک ، سوئد

http://www.thetruthbehindthescenes.org/wp-content/uploads/2012/01/apocalyptic-sound-150x150.jpg

این برای اولین بار نیست که این صدا شنیده شده است، در سال های گذشته نیز چنین اتفاقاتی رخ داده است ، ولی با شروع شدن سال 2012 و پایان دنیا در تقویم مایاها و دیگر پیشگویی ها ، تعداد مشاهدات این پدیده به طرز غیر قابل توضیحی در حال افزایش است.گزارش های رسیده از این صدای مکاشه مانند که همچون صدای

‘HUM’ در 9 ژانویه ی 2012 در سرتاسر کاستاریکا شنیده شده است .

http://www.thetruthbehindthescenes.org/wp-content/uploads/2012/01/Strange-sounds-in-Conklin.jpg

همچنین مشاهده ی گوی های پرنده نورانی ناشناس و همراه با صداهای عجیب و خروشان مانند 10 ژانویه در شمال میشیکان دیده شده اند.

همچنین مشاهده ی گوی های پرنده نورانی ناشناس و همراه با صداهای عجیب و خروشان مانند 10 ژانویه در شمال میشیکان دیده شده اند.

با توجه به مشاهده هایی که تاکنون از این پدیده انجام شده است یه نظر می رسد که این پدیده مداوم در حال جابه جایی است .

گزارش یکی از افراد: یکی دیگر از گزارش های رویت این پدیده در تاریخ 10 ژانویه در محل لوئیزیانا بوده است ، ،هیچگونه بادی وجود ندارد ، صدایی شبیه به غرش در این ویدئو شنیده میشود .

شما همچنین می توانید واکنش های غیر عادی پرندگان و سگ را نسبت به این پدیده مشاهده کنید. این پدیده همچنین باعش به لرزش افتادن پنجره ی خانه ی ما هم شده است.

و اما گزارش دیگری از آلبورگ دانمارک ، صدایی عجیب و غریب از وسط آسمان در نیمه های شب

گزارش از مشاهده گر : شب دهم ماه ژانویه در آلبورک ، متوجه صدایی عجیب و غریب از بیرون شدم ،

صدایی که به نظر میرسید از بهشت آمده است ، و حدود چند دقیقه ای به طول انجامید.

با دوربین شخصی خودم این صدا را ضبط کردم . موقعی که صدا را ضبط کردم صدای بسیار بلندی بود ولی صدای ضبط شده بلندی زیادی ندارد . کاملا مطمئن هستم که صدای قطار یا هواپیما یا هلیکوپتر نیست .بهترین حالت ضبط شده در این کلیپ بعد از زمان 1:20 ثانیه تا آخر کلیپ است .

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=53FzuUS9f1M

گزازش دیگر از یکی از کاربران س ایت از جنوب سوئد 11 ژانویه شده است .

مشاهده گر : من در یکی از روستاهای جنوبی سوئد زندگی میکنم ، این جا واقعا جای آرامی است ولی این صدا از شدت بلندی باعث مورمور من شد ، از صدا ترکیبی از یک قطار باری و یک جت در حال پرواز بود. این صدا جابه جایی نداشت ولی به طور مداوم شنیده میشد.

همه جا شنیده می شد و نمیشد فهمید از کجا شنیده میشود.ویدیوی گرفته شده از سمت جنوب است و آسمان پوشیده از ابرهای سفید است و چند دقیقه قبل از ساعت 9 صبح گرفته شده است ولی صدا از ساعت 8 صبح شنیده می شده است .

http://www.youtube.com/watch?v=zAz2JPSjb2c&feature=player_embedded

گزارش ثبت شده دیگر در 12 ژ انویه 2011 ثبت شده است .

شاهد عینی : این صدا حدود 1 ساعت به طول انجامید، صدایی شبیه یک جت بود که در مزعه ی خانه ام توقف کرده باشد. باران در حال باریدن بود ولی هیچگونه اثری از ابر و باد و رعد و برق در آسمان نبود، صدا به حدی بلند بود که به سختی می توانسم با دیگران صحبت کنم .بعد از حدود 1 ساعت به طور ناگهانی متوقف شد ودقیقا نمی دانم این صدا چه بوده است . مکان این پدیده توسط این شاهد عینی مشخص نشده است .

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dAdt7MRuKUE

آیا توضیحی منتقی برای این پدیده وجود دارد ؟در این مقاله همراه با ویدیو ها، صدای آخر الزمانی در سرتاسر دنیا شنیده شده است وما گزارشی داریم از سال 2009 از وبسایت Niburu.nl که تحقیقاتی را در این مورد انجام داده و نتیجه گیری کرده است که این صدا ناشی از یک شی عظیم است و با توجه به اینکه در مکان و زمان در حال حرکت است ابعادی چند کیلومتری دارد.صدا توسط نیرو محرکه های شناخته شده تولید نشده است و تنها در فضا است و با سرعتی حدود 150 کیلومتر در ساعت به سمت جلو در حال حرکت است

آیا ما در حال برخود با با شیی بزرگ و نامرئی هستیم؟

در هر صورت تا به حال معمای این صدا حل نشده است .
طبقه بندی: مطالب علمی، 
[ پنجشنبه 31 فروردین 1391 ] [ 10:13 ق.ظ ] [ m parsa ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ به منظور معرفی دانشگاه ابرار ایجاد شده، كه در كنار مطالب مربوط به دانشگاه، مطالب طنز و سرگرمی، بعضی موقع ها روان شناسی و یه كمی هم علمی و آموزشی و .... وجود داره، D:

نظر یادت نره ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه ه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :